• EPSON DS-410 Döküman Tarayıcı
EPSON DS-410 Döküman Tarayıcı
Ürün Kodu : B11B249401       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  EPSON
2,369.22 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,298.14 TL (3 %)
Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Bu ürün satışa kapalı


WorkForce DS-410 tarayıcı uygun bir fiyata olağanüstü üretkenlik özellikleri sunar. Bu, tarayıcıyı birçok özelliğe sahip bir kurumsal tarayıcı satın almak isteyen küçük işletme veya ev/ofis kullanıcılarının yanı sıra işletmeleri için sağlam, çok yönlü masaüstü tarayıcılara yatırım yapmak isteyen BT departmanları için de ideal hale getirir.

DS-410, orijinallerin korunmasını ve her sayfanın taranmasını sağlayan çift kağıt algılama ve kağıt koruma teknolojisi gibi paha biçilmez verimlilik özellikleri sunar. Gelişmiş LED algılayıcılar iki kağıt birlikte alındığında algılar ve makineyi hemen durdurarak kullanıcıyı uyarır. Kağıt koruma özelliği de, aygıtın zımbalı veya buruşuk belge algıladığında otomatik olarak durmasıyla, sıkışmaları ve zararı önler.
Hızlı ve basit tarama için otomatik besleme moduna sahiptir. Sayfaları yerleştirdiğiniz anda tarayıcı çalışmaya başlarken 50 sayfalık otomatik belge besleyici büyük belge yığınlarının taranmasını kolaylaştırır.

DS-410, ofis yaşamının ona yükleyebileceği her görevin üstesinden gelecek sağlam bir tasarıma ve masada çok az yer kaplayarak en küçük ofislere bile kolayca sığacak oldukça kompakt bir yapıya sahiptir. 26 ppm/52 ipm’e kadar hızlarda tarama yapabilir ve 50 g/m² ile 209 g/m² arasında ağırlığa sahip kağıtları tarayabilir. Ayrıca manuel olarak A3 modu daha büyük boyuttaki belgelerin özel olarak taranmasına olanak tanır.
Tarayıcıyla birlikte, bir işletmenin her bölümünde belgelerin taranması, ayrılması ve yönlendirilmesine yönelik basit ama güçlü bir yazılım çözümü sunan Epson’ın yeni Document Capture Pro 2.0 yazılımı verilir.

Daha fazla bilgi için üretici resmi sitesi www.epson.com.tr 'yi ziyaret ediniz.


Tip
:
A4
Kağıt besleme
:
ADF
Tarama Hızı
:
26-26s/dk
Tarama çözünürlüğü
:
600x600dpi
Bağlantı tipi
:
Usb
Çift taraflı tarama
:
Var
Ekran
:
Yok
Kağıt ağırlığı
:
50-209g
ADF tepsi
:
50s
Garanti
:
5 Yıl , Yetkili serviste
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Kargo Firması
:
Ups Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Adana
Teslimat Detayları
:
Satın aldığınız ürünü kargo yetkilisi huzurunda kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı ürünleri teslim  almayınız. Kargo yetkilisine mutlaka teslim almama nedeninizin yazılı olduğu tutanağı tutturunuz.


İade/İptal Detayları
:
Unutmayın !
Teslim aldığınız ürünün kutusu yada içindeki cihazda bir hasar var ise ürün iade edilemez. İade edebilmeniz için en geç bir ay içinde teknik servis (DOA) raporu gerekmektedir.

Ayrıca,
Orijinal dışı sarf malzeme(mürekkep, kartuş, toner) kullanımı, kullanıcı müdahalesi, sıvı teması, yanıklar, açma kapatma düğmesi kullanılmadan kapatılan projeksiyonlar, aşırı kir ve filtresi kirli cihazlar Epson garanti kapsamında değildir, ücretli onarılır.
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
E-Bülten