• EPSON WF-6090DWF Yazıcı Mini Matbaa
EPSON WF-6090DWF Yazıcı Mini Matbaa
Ürün Kodu : C11CD47301       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  EPSON
2,750.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,695.00 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
-
+

Yoğun ofisler için daha faza verimlilik sağlarken daha az müdahale gerektirir. Gelişmiş renkli dubleks baskı özellikleriyle WF-6090DW, sadece yedi saniyelik bir ilk sayfa çıkış süresi sunar1. Renkli belge baskısı alması gereken iş yerleri için mükemmel mürekkep püskürtmeli bu yazıcı para, zaman ve enerjiden tasarruf sağlar.

Çevreye duyarlı

Rakip renkli lazerlere göre %80'e kadar daha düşük enerji tüketimi2 ile WF-6090DW, çevreye etkinizi azaltır. Temiz teknolojiye dayalı model, baskı yapmadığınızda fan sesi çıkarmaz, ısı ve ozon gazı üretmez.

Düşük işletme giderleri

Sayfa başına %50'ye varan oranlarda daha düşük maliyet ve rakip renkli lazerlerden daha düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle3 WF-6090DW, iş yeriniz için paradan tasarruf olanağı sağlar. Renkli dubleks baskıyla kağıttan da tasarruf sağlar.

Daha az müdahale ve yüksek güvenilirlik

Epson'un XXL mürekkep kartuşlarını kullanan WF-6090DW, lazer eşdeğerlerine eşit ve hatta daha yüksek bir verimlilikle siyah-beyaz 10.000 sayfa ve renkli 7.000 sayfa baskı alabilir4. 1581 sayfalık maksimum kağıt kapasitesi, yeniden doldurma için daha az zaman harcamak demektir.

Hızlı yazdırma

Sadece yedi saniyelik bir ilk sayfa çıkış süresiyle1 WF-6090DW, küçük baskı işlerini hızlı bir şekilde yapmak için mükemmeldir.

Akıllı kontrol

Android cihazlardan NFC eşlemeyle WF-6090DW'den kablosuz baskı alın veya uzak konumlardan belgeleri e-posta yoluyla göndererek WF-6090DW ile anında baskı alın6. Epson Cihaz Yöneticisi cihaz filolarını uzaktan yönetmeyi kolaylaştırır.Daha fazla bilgi için üretici resmi sitesi www.epson.com.tr 'yi ziyaret ediniz.


Tip
:
A4
Fonksiyon
:
Yazıcı
Renk Sayısı
:
4
Tek renk baskı hızı
:
24s/dk
Renkli baskı hızı
:
24s/dk
Baskı çözünürlüğü
:
4800x1200dpi
Bağlantı tipi
:
Usb/Ethernet/Wifi/DirectWifi/NFC
Ön tepsi
:
500s
Arka tepsi
:
80s
Çıkış tepsisi
:
250s
Kenarlıksız baskı
:
Yok
Çift taraflı baskı
:
Var
CD/DVD baskı
:
Yok
Hafıza girişi
:
Var
Ekran
:
Var
Kağıt ağırlığı
:
64-256g
Garanti
:
2 + 1 Yıl , Yetkili serviste
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Kargo Firması
:
Ups Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Adana
Teslimat Detayları
:
Satın aldığınız ürünü kargo yetkilisi huzurunda kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı ürünleri teslim  almayınız. Kargo yetkilisine mutlaka teslim almama nedeninizin yazılı olduğu tutanağı tutturunuz.


İade/İptal Detayları
:
Unutmayın !
Teslim aldığınız ürünün kutusu yada içindeki cihazda bir hasar var ise ürün iade edilemez. İade edebilmeniz için en geç bir ay içinde teknik servis (DOA) raporu gerekmektedir.

Ayrıca,
Orijinal dışı sarf malzeme(mürekkep, kartuş, toner) kullanımı, kullanıcı müdahalesi, sıvı teması, yanıklar, açma kapatma düğmesi kullanılmadan kapatılan projeksiyonlar, aşırı kir ve filtresi kirli cihazlar Epson garanti kapsamında değildir, ücretli onarılır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten