• EPSON WF-C5790DWF Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks
EPSON WF-C5790DWF Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks
Ürün Kodu : C11CG02401       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  EPSON
2,497.16 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,447.22 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
-
+

Bu küçük 4'ü 1 arada çok işlevli cihaz çalışma grubu, geleneksel olarak lazer yazıcılar kullanan ve maliyetleri düşürmek, verimliliği artırmak ve kesinti süresini azaltmak isteyen hem küçük hem de büyük işletmeler için mükemmeldir. Bu seri işletmelerin çevreye etkisini azaltırken CSR itibarını artırıyor.

Tasarruf edin

İşletmelere, karşılaştırılabilir lazer modellerine kıyasla renk CPP'sinde (sayfa başına maliyet) en az %50 tasarruf sağlayabilir1. Çalışma grupları için tasarlanmış olduğundan şirketiniz, merkezileştirilmiş baskı ile ilişkili gizli çalışan verimliliği maliyetinden kurtulabilir. Yenilikçi mürekkep besleme sistemi ile sarf malzemelerini daha az değiştirerek maliyetleri düşürün.

Yüksek verimlilik ve daha az müdahale

Karşılaştırılabilir lazerlere karşı hem renkli (5,3 saniye) hem de mono (4,8 saniye) baskılarda segmentindeki en hızlı İlk Sayfa Çıkış Süresini (FPOT) ve ayrıca 24ipm2 ile en yüksek tarama hızını sunar. Sarf malzemelerini değiştirmeden siyah-beyaz ve renkli olarak 5.000 sayfaya kadar baskı alın3. Bu pazar segmentinde 330 sayfa ile en büyük standart kağıt kapasitesine sahiptir4.

Etkinizi azaltın

Kaliteden ödün vermeden, lazerli modellere kıyasla en az %90 daha az enerji harcayan düşük güç tüketiminden faydalanın5.

İşletmeler için tasarlandı

Yazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri ve verimli tarama sağlar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. NFC ve kablosuz bağlanabilirlik, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Akıllı telefonlardan esinlenilen kullanıcı arabirimi ve dokunmatik ekranı ile sezgisel bir şekilde kullanılabilir. Epson'un Print365 yönetilen baskı hizmeti ile kullanılabilir.


Daha fazla bilgi için üretici resmi sitesi www.epson.com.tr 'yi ziyaret ediniz.


Tip
:
A4
Fonksiyon
:
Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks
Renk Sayısı
:
4
Tek renk baskı hızı
:
24s/dk
Renkli baskı hızı
:
24s/dk
Baskı çözünürlüğü
:
4800x1200dpi
Tarama çözünürlüğü
:
1200x2400dpi
Bağlantı tipi
:
Usb/Ethernet/Wifi/DirectWifi
Ön tepsi
:
250s
Arka tepsi
:
80s
ADF tepsi
:
50s
Çıkış tepsisi
:
150s
Çift taraflı baskı
:
Var
Hafıza girişi
:
Var
Ekran
:
Var
ADF
:
Var
Kağıt ağırlığı
:
64-256g
Faks
:
Var
Garanti
:
2 + 1 Yıl , Yetkili serviste
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Kargo Firması
:
Ups Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Adana
Teslimat Detayları
:
Satın aldığınız ürünü kargo yetkilisi huzurunda kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı ürünleri teslim  almayınız. Kargo yetkilisine mutlaka teslim almama nedeninizin yazılı olduğu tutanağı tutturunuz.


İade/İptal Detayları
:
Unutmayın !
Teslim aldığınız ürünün kutusu yada içindeki cihazda bir hasar var ise ürün iade edilemez. İade edebilmeniz için en geç bir ay içinde teknik servis (DOA) raporu gerekmektedir.

Ayrıca,
Orijinal dışı sarf malzeme(mürekkep, kartuş, toner) kullanımı, kullanıcı müdahalesi, sıvı teması, yanıklar, açma kapatma düğmesi kullanılmadan kapatılan projeksiyonlar, aşırı kir ve filtresi kirli cihazlar Epson garanti kapsamında değildir, ücretli onarılır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten