• EPSON LQ-690 Nokta Vuruşlu Yazıcı
EPSON LQ-690 Nokta Vuruşlu Yazıcı
Ürün Kodu : C11CA13041       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  EPSON
7,210.41 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 7,066.20 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Gelince Haber Ver

HIZLI GÜVENİLİR VE EKONOMİK

Epson LQ-690; hız, güvenilirlik, şerit verimi ve kullanıcı dostu olma açısından optimum verimde bir nokta vuruşlu yazıcıdır. Çok yönlü Epson LQ-690, tekli sayfaların, sürekli formda kağıtların, etiketlerin, zarfların ve de kartonların üzerine baskı yapabilir. Kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı; alan ve uygulama gerekliliklerini karşılamayı sağlayacak esnekliği verir.

Hızlı Baskı

Epson LQ-690 hızlı ve verimlidir: 529 devir/dakika’ya (10 cpi) kadar ulaşan baskı hızı, artırılmış kağıt hızı ve kapsamlı ortam desteği. Yeni Print Speed Enhancer (Baskı Hızı Artırıcı) ile, Windows® ortamında grafik verilerin daha da hızlı baskısı alınabilir. Bu da Epson LQ-690’nı nokta vuruşlu yazıcıları için daha yüksek verimlilik talep edenler için ideal çözüm haline getirir.

Yenilikçi Print Speed Enhancer (Baskı Hızı Artırıcı)

Print Speed Enhancer (PSE) [Baskı Hızı Artırıcı], Windows® ortamında çizim verilerinin hızlı baskısı için Epson yazıcı sürücüsü içindeki yeni bir işlevdir. Çözünürlükte çok az bir düşüm ile, hız önemli oranda artırılır. MS Word, MS PowerPoint, MS Excel ve PDF gibi Windows® uygulamalarından doğrudan baskı için idealdir.

Yüksek şerit verimi

Şerit başına 10 milyon karakter ile, Epson LQ-690; flatbed segmentinde en yüksek şerit verimine sahiptir. Böylelikle, şeritin değiştirme sıklığı uzar ve işletim ve toplam maliyet düşer.

Yüksek güvenilirlik

20,000 çalıştırma saatlik bir MTBF (Mean Time Between Failure) [Arıza Arası Ortalama Süre] ile, Epson LQ-690; özel olarak güvenilirdir. Yüksek bir MTBF; daha az arıza süresi ve bakım demektir. 400 milyon vuruş/iğne’lik yüksek baskı kafası ömrü, uzunca bir süre güvenilir baskıyı olanaklı kılar. Böylece, üretkenlik artırılır ve daha düşük bakım maliyetleri ile sürekli çalıştırma sağlanır.

Optimum tasarım

Kompakt Epson LQ-690, her masaya mükemmel şekilde uyar. Rulo açıklık ayarlama kolu, ayarlada kazara herhangi bir değişiklik yapılmasını önlemek üzere ön kapağın iç kısmında gizlidir. Ön kağıt kılavuzundaki cetvel, kağıt ayarını çocuk oyuncağı haline getirir. Bunların dışında, yazcının kullanıcı kontrol paneli bulunur.

Daha fazla bilgi için üretici resmi sitesi www.epson.com.tr 'yi ziyaret ediniz.


Tip
:
Tek kağıt
Fonksiyon
:
Yazıcı
Karakter hızı
:
Draft:10cpi,330kar/s
Bağlantı tipi
:
Usb/Paralel
Pin sayısı
:
24 İğne
Sütun sayısı
:
106 Sütun
Nüsha sayısı
:
6+1
Arka tepsi
:
Yok
Ön tepsi
:
Tek sayfa
Çıkış tepsisi
:
Tek sayfa
Bellek
:
128kb
Kafa ömrü
:
400mil/kar
Şerit ömrü
:
10 mil/kar
Baskı çözünürlüğü
:
360x180dpi
Yazdırma ortamı
:
Kağıt yaprağı, Sürekli form, Etiket, Zarf, Rulo, Karton
Garanti
:
2 Yıl , Yetkili serviste
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Kargo Firması
:
Ups Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Adana
Teslimat Detayları
:
Satın aldığınız ürünü kargo yetkilisi huzurunda kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı ürünleri teslim  almayınız. Kargo yetkilisine mutlaka teslim almama nedeninizin yazılı olduğu tutanağı tutturunuz.


İade/İptal Detayları
:
Unutmayın !
Teslim aldığınız ürünün kutusu yada içindeki cihazda bir hasar var ise ürün iade edilemez. İade edebilmeniz için en geç bir ay içinde teknik servis (DOA) raporu gerekmektedir.

Ayrıca,
Orijinal dışı sarf malzeme(mürekkep, kartuş, toner) kullanımı, kullanıcı müdahalesi, sıvı teması, yanıklar, açma kapatma düğmesi kullanılmadan kapatılan projeksiyonlar, aşırı kir ve filtresi kirli cihazlar Epson garanti kapsamında değildir, ücretli onarılır.
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
E-Bülten