Hem Projektör Hem Spot Aydınlatma

EV-100

Epson özellikle görselliğin büyük önem arz ettiği sektörlere yönelik iki yeni projektör modelini Türkiye’de satışa sundu. Beyaz renk alternatifiyle EV-100 ve siyahta EV-105 küçük boyutu, hareketli kafa yapısı ve kolay kurulumuyla dikkat çekiyor.

LightScene EV-100’ün tasarımı, vitrinler ve sergiler gibi görselliğin ana konu olduğu çalışma alanları için ideal. 2.000 lümenli WXGA EV-100 ve EV-105, projeksiyon özelliğinin yanı sıra spot ışık olarak da kullanılabiliyor.

Perakende sektörü, sergi salonları, mağaza vitrinleri, müzeler ve sanat etkinlikleri gibi küratörlü görsel ortamlar gerektiren tüm alanlar için aranan çözüm olan modeller; video veya hareketli desenler göstermek ve hatta harita görüntülerini küçük nesneler üzerine yansıtmak için kullanılabilir.

Epson’un yeni bir projeksiyon türüne adımı olarak nitelendirilen yeni modeller çok yönlülükleriyle dikkat çekiyor. Epson’un esnek lazer teknolojisi EV-100’e çok çeşitli montaj seçenekleri sunuyor.

EV-100 ve EV-105, uzman montaj veya kurulum gerektirmeden herhangi bir açıdan görüntü aktarabilir ve tavana, zemine veya bir aydınlatma rayına takılabilir. Modeller, portre olarak görüntü yansıtma ve çoklu üniteler ve büyük ekranlar için kenar kaynaştırma (edge blending) özelliklerine sahip.

LightScene EV-100 ve EV-105, tek veya birden fazla çalma listesinin SD Kart ile kolaylıkla yüklenmesine ve bilgisayara gerek kalmadan çalışanlar tarafından uzaktan kumandayla değiştirilebilmesine olanak tanıyan Epson Projector Content Manager Yazılımı ile birlikte verilir. Yazılım ayrıca, renklendirilmiş ve düzensiz şekilli görüntüler kullanmak için renk ve şekil filtreleri eklemek dahil yer paylaşım efektleri eklemenize ve çalma listeleri, zaman çizelgeleri ve özel filtreler oluşturmanıza olanak verir.

Her iki modelde de tüm Epson lazer projeksiyonlarında olduğu gibi toza karşı yalıtılmış filtresiz bir yapı mevcut. Garanti süresi ise 20 bin saat (5 yıl).


Kaynak:

https://epnext.com/hem-projektor-hem-spot-aydinlatma/


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Epson ’dan Haberler Faydalı Bilgiler Ürün Videoları
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.